Piątek: 7 kwietnia 2017
Imieniny: Donata, Herminy, Rufina

Ilość odwiedzin: 688353
Ankieta
Czego wg Pana / Pani brakuje na naszej stronie ?
Wiadomości teoretycznych
Zdjęć
Materiałów do pobrania
Odnośników do innych stron
Informacji / ogłoszeń lokalnych
Inne

Nabór kandydatów do pracy
19-06-2015

Zarząd Lokalnej Grupy Działania C.K. Podkarpacie

ogłasza

nabór kandydatów do pracy na stanowisku ds. obsługi wniosków

Forma zatrudnienia: umowa o pracę pełny etat

Liczba poszukiwanych kandydatów: 1

Miejsce pracy: Czudec

OBOWIĄZKI I ODPOWIEDZIALNOŚĆ MERYTORYCZNA

- planowanie zadań związanych z promocją działalności stowarzyszenia oraz aktywizacją społeczności lokalnej

-  przygotowanie propozycji zadań służących realizacji celów działalności stowarzyszenia

- wdrażanie zadań przewidzianych statutem stowarzyszenia LGD C.K. Podkarpacie oraz dokumentach planistycznych m.in. w Lokalnej Strategii Rozwoju

- świadczenie doradztwa na rzecz potencjalnych beneficjentów w zakresie przygotowania
i składania wniosków o dofinansowanie

- monitoring realizowanych zadań

- prowadzenie bieżącej sprawozdawczości i finansów stowarzyszenia

- stała  współpraca z Beneficjentami

- pozyskiwanie środków pomocowych na rzecz stowarzyszenia zgodnie z celami statutowymi stowarzyszenia

Wymagania konieczne

- kwalifikacje zawodowe odpowiednie do wykonywania pracy na stanowisku ds. obsługi wniosków i sekretariatu

- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku ds. obsługi wniosków

- wykształcenie wyższe magisterskie preferowane kierunki: administracja, ekonomia, finanse, europeistyka

-  minimum roczny staż pracy i doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej,
- posiadanie wiedzy i umiejętności z zakresu spraw wykonywanych na zajmowanym stanowisku, a w szczególności znajomość:

1.Ustawy z dnia 7 kwietnia 1989 r. Prawo o stowarzyszeniach (Dz. U. z 2001 r. Nr 79, poz. 855 z późn. zm.);

2.Ustawy z 7 marca 2007 r. o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (Dz. U. Nr 64, poz. 427 z późn. zm.) i aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie

3.Rozporządzenia Rady (WE) nr 1698/2005 z dnia 20 września 2005 r. w sprawie wsparcia rozwoju obszarów wiejskich przez Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (Dz.U.UE.L.05.277.1);

4.Statutu LGD C.K. Podkarpacie.

Wymagania pożądane:

- prawo jazdy kategorii B (czynny kierowca)

- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się

- znajomość obsługi komputera

- umiejętność samodzielnej organizacji pracy, przejawianie inicjatywy i kreatywności,

- komunikatywność, systematyczność, pracowitość, dokładność

- umiejętność stosowania i interpretacji aktów normatywnych oraz obowiązujących przepisów, regulujących sprawy na zajmowanym stanowisku,

- umiejętność pracy w grupie

- dyspozycyjność

Osoby zainteresowane proszone są o złożenie w biurze LGD C.K. Podkarpacie, ul. Rynek 8, 38-120 Czudec w  PN. - PT. 7:00-15:00.
1. Listu motywacyjnego, cv (z dopisaną klauzulą: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883 ze zm.,
2. kserokopii dokumentów potwierdzających spełnianie wyżej wymienionych wymogów (m.in. świadectwa pracy lub aktualne zaświadczenie o zatrudnieniu, kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie),
3. Oświadczenie kandydata o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Dokumenty aplikacyjne powinny zostać dostarczone w zaklejonej kopercie, opatrzonej opisem: „Rekrutacja – stanowisko ds. obsługi wniosków”, do dnia 26.06.2015 r. Informujemy, iż na rozmowę kwalifikacyjną zostaną zaproszeni tylko wybrani kandydaci – po pozytywnej ocenie formalnej złożonych wniosków. Informacja o wynikach naboru zamieszczona będzie na stronie internetowej LGD C.K. Podkarpacie.

ogłasza

nabór kandydatów do pracy na stanowisku ds. obsługi wniosków i sekretariatu

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na ¾ etatu

- organizowanie i zarządzanie pracą sekretariatu stowarzyszenia

- przygotowanie propozycji zadań służących realizacji celów działalności stowarzyszenia

- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku ds. obsługi wniosków i sekretariatu

- wykształcenie wyższe

-  minimum półroczny staż pracy i doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej

1. Ustawy z dnia 7 kwietnia 1989 r. Prawo o stowarzyszeniach (Dz. U. z 2001 r. Nr 79, poz. 855 z późn. zm.);

2. Ustawy z 7 marca 2007 r. owspieraniu rozwoju obszarów wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (Dz. U. Nr 64, poz. 427 z późn. zm.) i aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie;

3. Rozporządzenia Rady (WE) nr 1698/2005 z dnia 20 września 2005 r. w sprawie wsparcia rozwoju obszarów wiejskich przez Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (Dz.U.UE.L.05.277.1);

4. Statutu LGD C.K. Podkarpacie.

Wymagania pożądane

Osoby zainteresowane proszone są o złożenie w biurze LGD C.K. Podkarpacie, ul. Rynek 8, 38-120 Czudec w dniach   PN. - PT. 7:00-15:00.
2. Kserokopii dokumentów potwierdzających spełnianie wyżej wymienionych wymogów (m.in. świadectwa pracy lub aktualne zaświadczenie o zatrudnieniu, kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie),

Dokumenty aplikacyjne powinny zostać dostarczone w zaklejonej kopercie, opatrzonej opisem: „Rekrutacja – stanowisko ds. obsługi wniosków i sekretariatu”, do dnia 26.06.2015 r. Informujemy, iż na rozmowę kwalifikacyjną zostaną zaproszeni tylko wybrani kandydaci – po pozytywnej ocenie formalnej złożonych wniosków. Informacja o wynikach naboru zamieszczona będzie na stronie internetowej LGD C.K. Podkarpacie.

Lokalna Grupa Działania C.K. Podkarpacie
ul. Rynek 8, 38-120 Czudec, Powiat: strzyżowski Województwo: podkarpackie
Biuro LGD C.K. Podkarpacie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00-15 :00 Tel/Fax: (0-17) 27 64 796.
realizacja i pozycjonowanie: ideo Edito CMS powered by